05.06.2015ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛ
ДВАНАДЕСЕТИ ДЕТСКИ РОМСКИ ФЕСТИВАЛ
„ОТВОРЕНО СЪРЦЕ”
ПРОГРАМА НА ФЕСТИВАЛА
Фестивалът се организира под патронажа на инж. Даниел Панов, кмет на Община Велико Търново
04 ЮНИ – Представяне на книгата „Звезден ромол”, автор Васил Чапразов
18:00 часа Лапидариум на Археологически музей Велико Търново
05 ЮНИ
13:00 – 13:30 КРЪГЛА МАСА – РИТУАЛНА ЗАЛА НА ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Поради лошото време, откриването на Фестивала "Отворено сърце" от 14,00 ч. ще се проведе в Обединен детски комплект / Европейски център, намиращ се на бул. "България" 24. Там ще премине и първия ден от фестивалната програма - 5-ти юни
Шествието на толерантността ще започне от 17,30 пред студентския стол и ще завърши пред Община В. Търново, както бе планирано
На 6-ти и 7-ми юни фестивалната програма ще продължи в парк "Марно поле"
14:00 – 14:30 ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА: ОДК / ПИОНЕРСКИЯ ДОМ)
14:30 – 15:30
1. Център за развитие на общността гр. Стражица
2. ОУ ”Антон Страшимиров” село Бохот
3. ОУ „Св. Климент Охридски”, с. Буковлък
4. НЧ „Христо Ботев - 1894“, село Гостилица
5. 2 НУ „Васил Левски“ гр. Омуртаг
6. Местен клуб село Виноград
7. НЧ „,Просвета-1903” гр.Бобов дол
8. СДГ „Детски свят” гр. Горна Оряховица
9. ОУ „Васил Левски,”, село Беглеж
10. ОУ „Христо Ботев“, село Пелишат
15:30 – 16:30
1. ОУ ”Христо Ботев” село Мечка
2. ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” гр. Шипка
3.ПГЛПМ „Васил Левски”, гр. Пещера
4. ОУ „Йордан Йовков”, гр. Добрич
5. СОУ „Свети Климент Охридски” село Камен
6. ОУ „Христо Ботев“ село Горно Абланово
7. ОУ „Любен Каравелов”, гр. Пещера
8. СОУ „Христо Ботев” гр. Камено
9. Младежки клуб град Бургас
10. Основно училище “Васил Левски” село Леденик
17:30 – 18:30 ДЕФИЛЕ на участниците по централната улица „Васил Левски” (от Студентски стол до Община Велико Търново) с участие на Вицепрезидента на Република България Маргарита Попова
17:45. Приветствие от Вицепрезидента на Република България Маргарита Попова, Кмета на Община Велико Търново Даниел Попов и Председателя на Център „Амалипе” Деян Колев – пл. Майка България
06 ЮНИ
09:30 – 10:30
1. 3ОУ „Димитър Благоев“ гр. Шумен
2. ОУ „Васил Левски“ с. Градище
3. ОУ „Райно Попович” , гр. Карлово
4. ОУ ”Св. Св. Кирил и Методий”, с. Стрелци
5. НЧ,,Гоцо Николов-1960г.’’с.Мадан
6. ОУ „Св. Климент Охридски”, с. Професор Иширково
7. НУ „Михаил Куманов”, гр. Пещера
9. СОУ „Христо Ботев”, град Тутракан
10. OУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Нова Черна
10:30 – 11:30
1. ОУ „Христо Ботев”, с. Брестовица
2. ОУ ,,Димчо Дебелянов“ гр. Ихтиман
3. ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” с. Априлово
4. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Ихтиман
5. СОУ „Свети Климент Охридски” гр. Симеоновград
6. НУ „Свети Свети Кирил и Методий” с.Борец
7. ОУ "Иван Вазов" гр.Симеоновград
8. ОУ „Граф Н. Игнатиев“ с. Граф Игнатиево
9. ОУ „Христо Ботев“, с. Дълго поле
11:30 – 12:30
1. СОУ „Христо Ботев”, гр. Галиче
2. НУ „Христо Смирненски”, гр. Бяла Слатина
3. ОУ „Васил Левски”, с. Селановци
4. ОУ ”Георги Стойков Раковски”с.Търнак
5. ОУ „Христо Ботев” с.Търнава
6. ОУ „Христо Ботев” с. Глава
7. ОУ ”Георги Стойков Раковски”с.Търнак
8. Център за развитие на общността град Пещера
9. Национален Ромски Център и ОУ „Братя Миладинови” град Куманово, Македония
12:30 – 13:30
1. Център за развитие на общността град Камено
2. НУ „Братя Миладинови”, с. Кръстина
3. ОУ ”Св.Св.Кирил и Методий” с.Зимница
4. ОУ „Христо Ботев” с. Градина
5. СОУ „Христо Смирненски”, гр.Койнаре
6. ОУ „Отец Паисий“, село Радомирци
7. ОУ „Георги Бенковски“ с.Беломорци
8. ОУ „ Г.С.Раковски”, с. Голямо ново
9. ОУ ”Св.Паисий Хилендарски” гр.Горна Оряховица
13:30 – 14:30
1. ОУ “Христо Ботев” село Долно Големанци
2. ОУ,,Христо Ботев” с.Динево
3. СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Златарица
4. ОУ „Елин Пелин” с.Стражец
5. ОУ „Св. Климент Охридски” гр. Павликени
6. ОУ „Св.св. Кирил и Методий”, с. Батак
7. СОУ „Бачо Киро” – гр. Павликени
8. ОУ „Бачо Киро” – гр. Бяла черква
9.Основно училище „Христо Ботев“с. Ломци
14:30 – 15:30
1.ОУ ”Христо Ботев” с. Самуилово
2. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” с. Девене
3. ОУ „Отец Паисий” с. Борован
4. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Малорад
5. НЧ „Искра – 1906” село Орлинци
6. Първо основно училище „Св.Паисий Хилендарски” гр.Гълъбово
7. СОУ ”Св.Св.Кирил и Методий” град Антоново
8. СОУ “Максим Райкович“ – гр. Дряново
9. ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” с.Ясеновец
15:30-16:30
1. OУ“П.Р.Славейков“ село Джулюница
2. Основно училище „Братя Миладинови” с. Черна
3. Основно училище „Добри Войников”, с. Победа
4. ОУ „ Климент Охридски” с. Смолница
5. Основно училище „Неофит Рилски”, с. Ловчанци
6. Основно училище”Васил Левски”, с. Хитово
7. ОУ „Георги Бенковски“- с.Малки Искър
8. ОУ „Васил Левски“ – с.Видраре
9. ОУ „Христо Ботев“ – с.Лопян
10. ОУ„Йордан Йовков“, с. Трояново
16:30-17:30
1. СОУ „Любен Каравелов“ гр. Варна
2. СОУ „Васил Левски“ гр. Девня
3. ОУ „Св. Климент Охридски“ с. Изворско
4. ОУ „Добри Войников“ с. Каменар
5. ОУ "П.К.Яворов", гр. Кърджали
6. ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сърнево
7. СОУ „Христо Ботев”,гр. Брусарци
8. СОУ „Отец Паисий“ с. Медковец
9. ОУ „Цанко Церковски”, село Средище
17:30-18:30
1. Първо ОУ „Васил Левски” гр. Вълчедръм
2. Основно Училище „Христо Ботев“ с. Долни Цибър
3.ОУ „Христо Ботев”, с. Златия
4. Първо основно училище „Никола Първанов” гр.Лом
5. ОУ ”Отец Паисий” с. Искра
ДВАНАДЕСЕТИ ДЕТСКИ РОМСКИ ФЕСТИВАЛ
„ОТВОРЕНО СЪРЦЕ”
ПРОГРАМА НА ФЕСТИВАЛА
Фестивалът се организира под патронажа на инж. Даниел Панов, кмет на Община Велико Търново
04 ЮНИ – Представяне на книгата „Звезден ромол”, автор Васил Чапразов
18:00 часа Лапидариум на Археологически музей Велико Търново
05 ЮНИ
13:00 – 13:30 КРЪГЛА МАСА – РИТУАЛНА ЗАЛА НА ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Поради лошото време, откриването на Фестивала "Отворено сърце" от 14,00 ч. ще се проведе в Обединен детски комплект / Европейски център, намиращ се на бул. "България" 24. Там ще премине и първия ден от фестивалната програма - 5-ти юни
Шествието на толерантността ще започне от 17,30 пред студентския стол и ще завърши пред Община В. Търново, както бе планирано
На 6-ти и 7-ми юни фестивалната програма ще продължи в парк "Марно поле"
14:00 – 14:30 ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА: ОДК / ПИОНЕРСКИЯ ДОМ)
14:30 – 15:30
1. Център за развитие на общността гр. Стражица
2. ОУ ”Антон Страшимиров” село Бохот
3. ОУ „Св. Климент Охридски”, с. Буковлък
4. НЧ „Христо Ботев - 1894“, село Гостилица
5. 2 НУ „Васил Левски“ гр. Омуртаг
6. Местен клуб село Виноград
7. НЧ „,Просвета-1903” гр.Бобов дол
8. СДГ „Детски свят” гр. Горна Оряховица
9. ОУ „Васил Левски,”, село Беглеж
10. ОУ „Христо Ботев“, село Пелишат
15:30 – 16:30
1. ОУ ”Христо Ботев” село Мечка
2. ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” гр. Шипка
3.ПГЛПМ „Васил Левски”, гр. Пещера
4. ОУ „Йордан Йовков”, гр. Добрич
5. СОУ „Свети Климент Охридски” село Камен
6. ОУ „Христо Ботев“ село Горно Абланово
7. ОУ „Любен Каравелов”, гр. Пещера
8. СОУ „Христо Ботев” гр. Камено
9. Младежки клуб град Бургас
10. Основно училище “Васил Левски” село Леденик
17:30 – 18:30 ДЕФИЛЕ на участниците по централната улица „Васил Левски” (от Студентски стол до Община Велико Търново) с участие на Вицепрезидента на Република България Маргарита Попова
17:45. Приветствие от Вицепрезидента на Република България Маргарита Попова, Кмета на Община Велико Търново Даниел Попов и Председателя на Център „Амалипе” Деян Колев – пл. Майка България
06 ЮНИ
09:30 – 10:30
1. 3ОУ „Димитър Благоев“ гр. Шумен
2. ОУ „Васил Левски“ с. Градище
3. ОУ „Райно Попович” , гр. Карлово
4. ОУ ”Св. Св. Кирил и Методий”, с. Стрелци
5. НЧ,,Гоцо Николов-1960г.’’с.Мадан
6. ОУ „Св. Климент Охридски”, с. Професор Иширково
7. НУ „Михаил Куманов”, гр. Пещера
9. СОУ „Христо Ботев”, град Тутракан
10. OУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Нова Черна
10:30 – 11:30
1. ОУ „Христо Ботев”, с. Брестовица
2. ОУ ,,Димчо Дебелянов“ гр. Ихтиман
3. ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” с. Априлово
4. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Ихтиман
5. СОУ „Свети Климент Охридски” гр. Симеоновград
6. НУ „Свети Свети Кирил и Методий” с.Борец
7. ОУ "Иван Вазов" гр.Симеоновград
8. ОУ „Граф Н. Игнатиев“ с. Граф Игнатиево
9. ОУ „Христо Ботев“, с. Дълго поле
11:30 – 12:30
1. СОУ „Христо Ботев”, гр. Галиче
2. НУ „Христо Смирненски”, гр. Бяла Слатина
3. ОУ „Васил Левски”, с. Селановци
4. ОУ ”Георги Стойков Раковски”с.Търнак
5. ОУ „Христо Ботев” с.Търнава
6. ОУ „Христо Ботев” с. Глава
7. ОУ ”Георги Стойков Раковски”с.Търнак
8. Център за развитие на общността град Пещера
9. Национален Ромски Център и ОУ „Братя Миладинови” град Куманово, Македония
12:30 – 13:30
1. Център за развитие на общността град Камено
2. НУ „Братя Миладинови”, с. Кръстина
3. ОУ ”Св.Св.Кирил и Методий” с.Зимница
4. ОУ „Христо Ботев” с. Градина
5. СОУ „Христо Смирненски”, гр.Койнаре
6. ОУ „Отец Паисий“, село Радомирци
7. ОУ „Георги Бенковски“ с.Беломорци
8. ОУ „ Г.С.Раковски”, с. Голямо ново
9. ОУ ”Св.Паисий Хилендарски” гр.Горна Оряховица
13:30 – 14:30
1. ОУ “Христо Ботев” село Долно Големанци
2. ОУ,,Христо Ботев” с.Динево
3. СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Златарица
4. ОУ „Елин Пелин” с.Стражец
5. ОУ „Св. Климент Охридски” гр. Павликени
6. ОУ „Св.св. Кирил и Методий”, с. Батак
7. СОУ „Бачо Киро” – гр. Павликени
8. ОУ „Бачо Киро” – гр. Бяла черква
9.Основно училище „Христо Ботев“с. Ломци
14:30 – 15:30
1.ОУ ”Христо Ботев” с. Самуилово
2. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” с. Девене
3. ОУ „Отец Паисий” с. Борован
4. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Малорад
5. НЧ „Искра – 1906” село Орлинци
6. Първо основно училище „Св.Паисий Хилендарски” гр.Гълъбово
7. СОУ ”Св.Св.Кирил и Методий” град Антоново
8. СОУ “Максим Райкович“ – гр. Дряново
9. ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” с.Ясеновец
15:30-16:30
1. OУ“П.Р.Славейков“ село Джулюница
2. Основно училище „Братя Миладинови” с. Черна
3. Основно училище „Добри Войников”, с. Победа
4. ОУ „ Климент Охридски” с. Смолница
5. Основно училище „Неофит Рилски”, с. Ловчанци
6. Основно училище”Васил Левски”, с. Хитово
7. ОУ „Георги Бенковски“- с.Малки Искър
8. ОУ „Васил Левски“ – с.Видраре
9. ОУ „Христо Ботев“ – с.Лопян
10. ОУ„Йордан Йовков“, с. Трояново
16:30-17:30
1. СОУ „Любен Каравелов“ гр. Варна
2. СОУ „Васил Левски“ гр. Девня
3. ОУ „Св. Климент Охридски“ с. Изворско
4. ОУ „Добри Войников“ с. Каменар
5. ОУ "П.К.Яворов", гр. Кърджали
6. ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сърнево
7. СОУ „Христо Ботев”,гр. Брусарци
8. СОУ „Отец Паисий“ с. Медковец
9. ОУ „Цанко Церковски”, село Средище
17:30-18:30
1. Първо ОУ „Васил Левски” гр. Вълчедръм
2. Основно Училище „Христо Ботев“ с. Долни Цибър
3.ОУ „Христо Ботев”, с. Златия
4. Първо основно училище „Никола Първанов” гр.Лом
5. ОУ ”Отец Паисий” с. Искра